Projelendirme

Projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler uzman ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir.

Susurluk asansör - yük asansörleri

Projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler uzman ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir. İncelemesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tarafından hazırlanır.

Hazırlanan çizim ve dokümanlar kısa bir zamanda gerekli departmanlara ulaştırılır. Projelendirme işlemleri müşteri isteği ve danışmanlarımız tarafından belirlenecek olan model ve özellikler mühendislerimiz tarafından onaylandıktan sonra fiyatlandırmak için pazarlama departmanımıza gönderilir.

Müşteri ile sağlanmış olan mutabakat sonrası mühendislerimiz çizimleri tekniklere devreder ve projelendirme işlemi sonuçlanmış olur.

Asansör Projelendirme işlemi yapıların proje çizimi aşamasında başlar. İyi bir asansör projelendirmesi,yapının mimarisini bozmadan, maksimum verim sağlayan ve minimum alan kaplayan,ihtiyacı en uygun şekilde karşılayacak bir asansörün dizaynını tarif etmelidir.

Susurluk Asansör, mevcut yapılarda veya mimari projesi hatalı yapılarda;tesis edilecek olan asansörlerde optimum faydayı sağlarken,ilgili standartlara ve güvenlik kurallarına aykırı olmayan,her zaman insanı ön planda tutan asansörleri projelendirir.

Projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir. İncelenmesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz tarafından hazırlanır.

Hazırlanan çizim ve dökümanlar kısa bir zamanda gerekli departmanlara ulaştırılır. Projelendirme işlemleri müşteri isteği ve danışmanlarımız tarafından belirlenecek olan asansör adet, kapasite model ve özellikler mühendislerimiz tarafından onaylandıktan sonra fiyatlandırmak için pazarlama departmanımıza gönderilir.

Müşteri ile sağlanmış olan mutabakat sonrası mühendislerimiz çizimleri tekniklere devreder ve projelendirme işlemi sonuçlanmış olur. Bu proje desteği, bina tasarımcılarına ve yatırımcılarına, ihtiyaçlarını belirlemek ve karşılaşabilecekleri olası sorunları öngörmekte yardımcı olmaktadır.