Bursa Balıkesir Bandırma asansör

Bursa Kemalpaşa, Balıkesir Bandırma ve Susurluk asansör firmaları arasında yer alan asansör montajı ve revizyon hizmetleri veren Susurluk Asansör hakkında...

2012 yılında kurulan Susurluk Asansör, kurulduğu tarihte tüm yetki belgelerini alarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile asansör sektörüne ve kullanıcılara hizmet, ürün ve çözümler sunmaktadır.

Konusunda uzman teknik personeli, hızlı, ekonomik ve zamanında iş teslimi anlayışı ile çalışan firmamız kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarına ait ürünler ve teknoloji yakından takip eden üretim ve hizmet alt yapısı ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Firmamız, yüksek teknoloji ürünü olan VVVF frekans kontrollü, kademesiz hızlı, tam otomatik kat ve kabin kapılı, simplex, dublex kumanda sistemli, şahıs, sedye ve yük asansörlerinin montajı ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

Susurluk Asansör, insan asansörü, yük asansörü, servis asansörü, sedye asansörü, hidrolik asansörler, monşarj asansörleri, engelli asansörleri ve özel tasarım asansörler, montaj, bakım, onarım konularında Bursa Kemalpaşa, Balıkesir Bandırma ve Susurluk'ta hizmet vermektedir.

Susurluk Asansör, gereksinimlere göre; 100 kg'dan 20.000 kg'a varan kapasitelerdeki asansörleri, engelli platformları, konut, avm, endüstriyel tesis, plaza ve iş merkezleri, çarşı, hastane, havaalanı, metro vb. yaşam alanlarına uygulamaktadır.

Susurluk asansör bursa kemalpaşa balıkesir bandırma susurluk