Asansör Montajı

Susurluk Asansör Montajları Sürekli gelişen teknoloji zamanında takip eden şirketimiz, montaj aşamalarındaki asansörleri iş ve asansör güvenliği talimatlarına uygun şekilde projelendirdiği montajları gerçekleştirir.

Susurluk asansör - yük asansörleri

Susurluk Asansör Montajları Sürekli gelişen teknoloji zamanında takip eden şirketimiz, montaj aşamalarındaki asansörleri iş ve asansör güvenliği talimatlarına uygun şekilde projelendirdiği montajları gerçekleştirir. Montajını gerçekleştirdiği asansörlerin standartlar çerçevesinde garantisini sağlamaktadır. Firmamızda alanında uzman ekiplerle çalışmaya azami gayret gösterir, çalışanlarımızı görev aldıkları alanlarda sıkı bir eğitime tabi tutarız. Asansör montajı, asansör kullanımına başlamadan önceki en önemli safhalardan biridir. Proje aşamasındaki işler, montaj ekibiyle yapılan istişarelerle en güvenilir sistem belirlenir, projeye müşteri ve idari birim onayları alındıktan sonra montaj işlemi gerçekleştirilir. Montaj işlemi tamamlanan asansörler, firma bünyemizde görev alan son kontrol mühendisleri tarafından detaylıca incelenmektedir.

Projede belirtilen maddelerde istisnasız onay alınan projeler, müşteri teslim tutanağı ile kullanıcıların hizmetine sunulur. Asansörde güvenlik en önemli unsurdur. Konun bilincinde olan ekibimiz ve yönetimimiz Susurluk Asansör’ün güvenilir hizmetlerinden istifade etmeye sizleri de davet etmektedir.

Özel Çözümlerimiz;

Özel çözümler, yapılarda standartlar hususunda yapılan hataların düzeltilmesinde uygulanan çözümleme şeklidir. Yapılarda ihtiyaç duyulan asansörlerin çalışması için gerekli kuyu ölçülerinin ve standartların yerine getirilmemesi, yapı içerisinde asansör montajının yapılıp yapılmamasında önemli bir etkendir. Standart dışı ölçülerde, mühendislerimiz, standartlarla belirlenmiş kuralların yapı alanında uygulanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini detaylıca inceleyip, montaj işlemini projelendirirler. Projelendirilmiş asansör sistemi, bilgisayar ortamında çeşitli testlere tabi tutulup, olumlu netice alınca uygulama aşamasına geçilir. Gerekli görülen tüm hassas noktalar montaj ekibine detaylıca aktarılır, böylelikle standart dışı yapılarda, standartlara uygun, ruhsat alınabilir projelendirme gerçekleştirilmiş olunur.

Özel çözümlerde alanında hizmet verdiğimiz bir diğer alan ise, yüksek kapasiteli asansörler oluşturmaktadır. Yüksek kapasiteli asansörler, yüksek ehemmiyet ve dikkat gerektirir. Montajı planlanan asansörlerin, ürün tedarik sürecinde, alanında üretim yapan kurumlara geliştirilen projede kullanılmak istenilen ürünlerin teknik detayları en ince ayrıntısına kadar aktarılır. Teknik çalışmalar sonucu, kullanıcıya özel üretilen asansör ekipmanları, montajda yetkili mühendis ve teknikerlere iletilir. Son kontrol aşamasına kadar gelişen süreçler idari ve son kontrol departmanı tarafından sürekli takip edilir. Böylelikle kişiye özel asansörünüz, en güvenilir şekilde kullanıma kazandırılmış olur. Susurluk Asansör, özel çözümlerinizde sizlere özel hizmet vermeyi taahhüt etmektedir. Ayrıcalıklı hizmetler için firmamızla temasa geçmenizi tavsiye ederiz.